Demény, a kötsög

Megtalálás

Gazdi kezébe kerültek a régi fotók, melyek akkor készültek, mikor az életébe léptem. Mit léptem, ugrottam, hö??? Ti persze, őrjöngtök, hogy látni akarjátok őket, én meg nagylelkű vagyok és cuki, megteszem, amit megkíván a nép. Az első fotó a legértékesebb. Ez a pillanat, mikor Gazdi leguggolt elém a fehér tornacsukájában. Épp ezt látta. Engem, így. […] Tovább

Fehér tornacipő

Először a lábát láttam meg. Fehér tornacipőben volt. Milyen hüjjje kétlábú megy sáros, kutyakakás gyepmesteri telepre fehér cipőben? Már ebből is kiderült, hogy szűz még a szerencsétlen, mármint állatvédelmi dolgokban. És most lát ilyet először. Én először a cipőjét láttam meg. Óvatosan ment végig a rácsok előtt, alig mert itt-ott lelassítani. Kóbor haverjaim a fémnek […] Tovább

Gazdi szerelmes

Ezt nem hiszem el! Ver engem a zatyaúrtöpi ezzel a Gazdival. Szerelmes lett. Nooormááális? Hát, ennyire kitavaszodott? Na, ne kezdjetek brazil szappanoperát szőni, nyilván nem kétlábúba, annyira azért nem ment el az esze. Egy vizslába. Teljesen kiakadtam, lehordtam a sárga földig, hogy mitképzelmagáról??? Megfenyegettem, hogy majd jól bemószerolom Nagyinál, aki kitagadja a falkából, ha még […] Tovább

Gazdikeresős

Némileg összevesztem Gazdival, mert béna. Én tökre normálisan sétáltam a parkban, meg zabáltam fel az eldobált kajamaradékokat, mikor egyszercsak hoppanált. Elveszett. Eltelt vagy negyedóra, mire előkerült. Mondjuk, én nem aggódtam nagyon, legalább nyugtom volt, és egyetlen molekulányi kenyérmorzsát sem hagytam a bokorban, de ő persze hisztériázott. Mikor megtaláltam füttyögött, meg kiabált…annyira félt egyedül. Tök béna, […] Tovább

Vállveregetés

“Néha elfáradok, és megkérdezem, hogy miért csinálom? Miért hagyom, hogy Demény kiposztolja az életünket, hogy nyilvános cirkuszt csináljon minden baklövésemből? Ma megkaptam a választ. A Töpigyűjtő Akciót a mai napon lezárom, és hálával teszem ezt. Mert rettenetesen sokat jelent a 11 ezer lájk, de a valódi értéket nem ez a szám képviseli, hanem az a […] Tovább

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább a NLC. oldalra!